Pakalpojumi

Lai iegūtu gaidāmo rezultātu tik svarīgā jautājumā  kā mājas vai biroja telpau būvniecībā un remontā, jums jābūt pārliecinātiem par visu veicamo darbu kvalitāti, sākot no budžeta un projekta   veidošanas līdz telpu aprīkošanu ar kontaktligzdām.  Mēs uzņemamies atbildību par visiem veicamiem darbiem no paša sākuma.

Uzticoties mums visus  būvniecības darbus ,Jūs pabeiksiet celtniecību ātrāk un ar mazākām izmaksām.

 "KG Būve" sniedz šādus pakalpojumus:

  • TĀMES SASTĀDĪŠANA ir neatņemama mājas celtniecības sastāvdaļa. Jūsu sapņu mājas tāmē ir iekļautas izmaksas par materiāliem, strādniekiem un daudz ko citu. Mēs arī sagatavojam precīzus aprēķinus, kas nepieciešami, lai iegūtu bankas aizdevumu mājas celtniecībai. Tāmes sastādīšana tiek sagatavota saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.

 

  • PROJEKTĒŠANA. Mājas ideja jau ir lielisks būvniecības projekts! Izstrādes stadija ir ļoti svarīgs posms jebkurā mājās celtniecībā. Kvalitatīvs projekts, kā likums, maksā dārgi, bet arī nav vērts par to pārmaksāt. Ir jāizvēlas uzticams arhitekts, kurš strādā no visas sirds, zina savu nozari un uztver visas grūtības kā iespējas parādīt savas prasmes.

 

  • BŪVNIECĪBA. Mēs būvējam mājas. Mājas patīkamai dzīvei. Mēs lepojamies par saviem  paveiktajiem  darbiem , jo esam pārliecināti par kvalitāti. Māju celtniecībā vissvarīgākais ir cilvēki, kas dzīvos šajās mājās. Patiesi mājīga un skaista māja  , kurā valda harmonija,  tur cilvēki tur dzīvo ar prieku. Mūsu komandu veido profesionāli celtnieki - sava amata meistari. Mūsu labā reputācija, mums palīdz darbā. Mēs esam vienkārši cilvēki, bet savas jomas eksperti!

  • CITI DARBI.